TIRANE

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka ndarë ditën e sotme një nga videot më të bukura pranë Ajkës. Në videon që do t’ju shkrijë se qeshuri shfaqet Ajka e cila duket se ka nisur të praktikohet si një ‘makeup’ artiste tek babi i saj.

Vogëlsuhja ka nisur ta lyejë, ndërsa Besi ka treguar edhe sikletin e këtij momenti. “Meqë ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? ???. Mirëmgjes prindër baballarë që nuk ia prishni fëmijës! Zoti ju rujt!”, ka shkruar Kallaku krah postimit ku nuk kanë munguar komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Besi ka ndarë herë pas here momente plot humor me vajzën e vogël, e cila duket se argëtohet maksimalisht me babin që nuk ia prish qejfin në asnjë moment.

 

View this post on Instagram

 

Meqe ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? ???. Mirmgjes prinder baballare qe nuk ia prishni femijes! Zoti ju rujt!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb