Një 19-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi akuzohet për përdhunimin e një të miture.

Ka qenë vetë e mitura greke, që ka denoncuar në polici shqiptarin, duke thënë se ishte takuar me të në një shkollës dhe më pas 19-vjeçari e kishte përdhunuar.

Mediet greke raportojnë se ngjarja ka ndodhur në zonën e Kretës, ku shqiptari është arrestuar menjëherë dhe po përballet me akuzat.

Por, nga ana e tij, ai ka thënë se gjithcka është bërë me vullnetin e të miturës, me të cilën, siç është shprehur shqiptari, ka një lidhje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb