Një mbështetës i Trump u pa me një “vrimë në fytyrë” dhe një tjetër u mor me një barelë pas tubimit të dhunshëm të një dite më parë.

Fotot tronditëse vijnë ndërsa qindra mbështetës të Trump sulmuan ndërtesën e Kongresit të SHBA në Uashington.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb