Deputeti, Kujtim Gjuzi i ftuar në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në News24 deklaroi se i vetmi njeri që zgjidh krizën në Shqipëri është ish kryeministri Sali Berisha.

Sipas Gjuzit, kryeministri Edi Rama ka frikë vetëm një njeri dhe ai është Sali Berisha.

“I vetmi njeri që e zgjidh krizën në Shqipëri është Sali Berisha. Edi Rama ka frikë vetëm një njeri në Shqipëri dhe ai është Baca, siç më pëlqen mua ta quaj. Zjarrin e ndalon vetëm një njeri dhe ai është Sali Berisha”,-tha Gjuzi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb