KUKES- Në Kukës ka nisur sot aksioni për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme të ujit. Aksioni është iniciativë e Bashkisë dhe Drejtorisë së Ujësjellësit të këtij qyteti, si dhe mbështetet nga policia e Rendit dhe ajo Bashkiake.

Aksioni u paralajmërua në mbledhjen e Këshillit Bashkiak si dhe ka nisur fillimisht nga zonat rurale.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: