Me koncerte e mbrëmje muzikore po vazhdon edhe artisti i njohur, Ledri Vula. Fansa të shumtë marrin pjesë në koncertet e reperit, ku së fundmi pjesë mori edhe një 13-vjeçare.

Komunikimi në mes saj dhe Ledrit u bë mjaft viral dhe mori vëmendje të madhe.

Teksa ai e pyeti për emrin dhe moshën, Ledri shkaktoi të qeshura kur iu drejtua: “Erta nëse ndonjë djalë të nguc veç i thu përveç zemrës krejt t’i fali”, duke paralajmëruar kështu këngën e radhës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb