Jessica Alves, ylli i kirurgjisë plastike, i njohur më parë si “kukulla njerëzore Ken”, ka folur hapur për operacionin e fundit për të ndërruar gjininë.

37-vjeçarja ka kaluar shumë procedura kozmetike që kur ishte vetëm 17-vjeç, duke shpenzuar një milion dollarë për operacionet.

Ajo u tregoi për operacionin e Vaginoplastikës Penile-Peritoneale që u zhvillua në Spitalin Kozmetik Kamol në Bangkok, Tajlandë, i cili kushtoi rreth 24,000 dollarë.

“Jam shumë e lumtur që çdo gjë shkoi mirë, mezi po pres të bëj seks”, tha ajo.

 640 0 6036816cc9383
640 0 6036816cc9383

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb