Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen me një vajzë.

Përgjatë kësaj periudhe, bukuroshja nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale. Si Sara, ashtu dhe Ledri janë shprehur se mezi po presin që vogëlushja e tyre të vijë në jetë.

Së fundmi, Ledri ka ndarë një foto epike të Sarës, e cila ndonëse është shtatzënë po bën “Kung Fu”. “Kung Fu Mama”, ka shkruar reperi krahas fotos së partneres.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb