Nga: ZONJA KATERINA

4 gota kos, 4-5 kunguj, 2 hudhra të njoma, Vaj ulliri, Kripë

Presim kungujt në feta rrumbullake dhe i vendosim të skuqen në një tigan me pak vaj ulliri. Më pas i trazojmë kungujt e skuqur me kosin ku shtojmë hudhër të grirë hollë, kripë dhe pak vaj ulliri të freskët.
(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb