Recete nga znj Eneida
Përbërësit

4 kunguj mesatarë
2 vezë
Kripë
Galetë
Djathë kaçkavall
Piper i zi
Piper i kuq

Kungujt i ndajmë në mes dhe çdo pjesë prapë në mes. U shtojmë kripë dhe piper. I kalojmë në vezë pastaj në galetën e përzierë me djathin kaçkavall. I vendosim në tavë dhe i pjekim me 200 gradë për 30 minuta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb