Jeni zgjuar ndonjëherë me këmbën ters dhe mendoni se dita ju ka ecur po aq keq, ta dini që nuk jeni të vetmit. Cdo ditë përdorues të ndryshëm nga mbarë bota postojnë cdo ditë të rrjetet sociale nga fatkeqësitë që u kanë ndodhur. Ja cilat janë më të bukurat.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: