TIRANE – Fraçeska Jaçe është gjithmonë në qendër të vëmendjes sidomos për sa i përket fotove provokuese që poston cdo ditë në rrjetet sociale.
franceska
Së fundmi, Françeska ka udhëtuar drejt Italisë, nga ku ka ndarë me fansat foto nga qyteti i Romës. Mirëpo, veprimi i saj në foto ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Bukuroshja ka mbajtur telefonin në vesh teksa pozonte, duke bërë sikur po fliste në teledon. Por ajo që vihet re është fakti se në ekran dallohet që nuk po kryente asnjë telefonatë, duke e nxjerrë zbuluar.

Këtë gjë e ka vënë re edhe vetë modelja, e cila me humor ka shkruar për veten “Tipike bionde”, në postimin e saj.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: