TIRANE- Pas çdo ndeshje triumfi futbollistët renden të bëjnë një foto. E tillë ka qenë dhe poza në fjalë, ku përfaqësues të ekipit të Laçit pasi kanë korrur fitore kanë bërë dhe foto në dhomën e zhveshjes.

Në foto, e cila është publikuar nga ‘Jeta osh Qef’, shihen dy futbollistë teksa pozojnë me fanelat e skuadrës së tyre, por e gjithë vëmendja shkon diku tjetër…tek një tjetër lojtar, i cili është i zhveshur.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: