Bebe Rexha është nostalgjike për kujtimet e saj në vendin e origjinës. Kësaj radhe ajo ka publikuar një foto kur ishte 4 vjeçe me stërgjyshen e saj në Gostivar të Maqedonisë së Veriut.

Këngëtarja e famshme është me origjinë nga Dibra e Maqedonisë së Veriut, fshat shqiptar në kufi me Bulqizën.

Ajo nuk ka jetuar asnjë ditë aty pasi babai dhe nëna e saj emigruan në SHBA.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb