Një luftarak që në nisje të jetës. E tillë është historia e një foshnje 2-muajshe, e cila është nxjerr e gjallë 29 orë nga rrënojat që la pas tërmeti në Turqi.

Video ka bërë xhiron e rrjetit, ndërsa përlot të madh e të vogël. Në pamje shihet ekipi i shpëtimit, që merr foshnjën dhe e fut në një ambulancë, ndërsa një prej tyre e fut bebin në xhupin e tij dhe më pas e mbulojnë me batanije.

Për më tepër shihni videon.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb