Aksidentet rrugore janë shumë të shpeshta.

Në të gjithë botën regjistrohen miliona episode tragjike çdo ditë, e jo në pak raste regjistrohen viktima.

Në një video të bërë virale në rrjete sociale dëshmohet e kundërta. Persona të ndryshëm kanë shpëtuar mrekullisht nga vdekja, edhe pse kanë qenë fare pranë saj.

Në pamjet e mëposhtme do të shihni se si persona të ndryshëm, pas një aksidenti me pasoja kolosale, kanë mundur të mos pësojnë asnjë lëndim. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb