TIRANË

Ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj ka publikuar një video të bërë mbrëmjen e kaluar për kryeministrin Edi Rama. Bëhet fjalë për disa thirrje që vijnë nga një club në Tiranë, kur i kërkohet kryeministrit të ikë.

“Kur ke bërë aq shumë dëme, sa edhe pse të rinjtë dalin për të dëfryer, mendjen e kanë tek largimi yt! Durimit i ka ardhur FUNDI! #RamaIk. Video është regjistruam mbrëmë në një prej club-eve të Tiranës”, shkruan Mehmetaj.

Mehmetaj Fb
Mehmetaj Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb