Aeroportet nuk janë dhe aq shumë të rehatshëm për të fjetur por ja që ndonjëherë gajtë udhëtimeve të largëta apo për anulime fluturimesh duhet të marrësh nj sy gjumë në to. Ja disa foto të pasagjerëve, të cilët flenë në aeroporte.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: