TIRANE- Artisti i merituar Mevlan Shanaj bëhet nostalgjik dhe nxjerr nga arkivi i tij një fotografi të vjetër.

Fotoja e hedhur në Facebook ka marrë shumë komente. pasi shfaqet me një nga miqtë e tij më të mirë, që njëkohësisht është një aktor i madh Timo Flloko.

Siç shihet edhe në foto, dy artistët janë në një moshë fare të re, e ndezin ndonjë cigare.

Komenti që Mevlan Shanaj vë posjtë fotots:

“Ndoshta koha kur Timo Flloko mesonte cigaren, por sot te dy nuk jemi perdorues duhani.” shkruan artisti në Facebook.
12121-1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: