Ditët e fundit, fotot nga arratisja e fundit e Leonardo DiCaprio në Ibiza kanë bërë xhiron e internetit. Veç se në këto imazhe ai nuk është kapur vetëm, por me modelen 22-vjeçare Megan Ross, e cila thuhet se është në një romancë të re me yllin e kinemasë.

Ross, e cila sipas TMZ është mike e Gigi Hadid, është një modele, dhe është fotografuar duke hyrë në jahtin e DiCaprios, ndërsa të nesërmen është shfaqur me rroba të ndryshme, gjë që lë të kuptohet se ajo jeton në jahtin luksoz.

Megan Ross ka lindur në shtator të vitit 2000 dhe vjen nga Yardley, Pensilvania dhe shpejt u bë e famshme në industrinë e modës. Ajo nënshkroi me Women Management në moshën 15-vjeçare dhe bëri debutimin e saj në pasarelë si një modele ekskluzive për Givenchy.

Pamja dhe talenti i saj i mrekullueshëm e bënë atë të ecë në pasarelë për stilistë të shquar si Alexander Wang, Chanel, Stella McCartney, Dolce & Gabbana, Versace dhe shumë të tjerë. Në vitin 2018, Ross u njoh si një “Top New Ardhur” nga models.com, duke forcuar statusin e saj si një talente e re në industri. Tiparet e saj dalluese, prania magjepsëse dhe aftësia për të sjellë në jetë fushata të ndryshme kanë tërhequr vëmendjen e fashionistëve të industrisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa karriera e saj lulëzoi, ajo vendosi t’i bashkohej IMG Models. Megjithatë, kjo lëvizje u prit me procese gjyqësore pasi agjencia e saj e mëparshme, Women Management, ngriti një padi duke pretenduar shkelje të kontratës. Pavarësisht sfidave ligjore, karriera e saj vazhdoi të ngrihej me fushata për markat e famshme si Marc Jacobs dhe Miu Miu.

Rrugëtimi i Ross-it në modelim është bërë gjithë boteror, duke ecur në pistat ndërkombëtare për shtëpitë e famshme të modës. Nga Parisi në Milano, Nju Jorku në Londër, ajo ka veshur dizajnet më të fundit nga stilistë të shquar dhe konsiderohet një fytyrë e kërkuar në botën e modës.

Ndërsa natyra e saktë e marrëdhënies së saj me Leonardo DiCaprio mbetet e panjohur, prania e saj në krah të aktorit të famshëm gjatë pushimeve të tij në Ibiza ka tërhequr vëmendjen. Spekulimet për marrëdhënien e tyre kanë nxitur kureshtjen mes fansave dhe mediave, duke shtuar një atmosferë intrigash në karrierën e saj tashmë emocionuese të modelingut.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb