Siç e dimë tashmë të gjithë, këngëtarja nga Kosova Rita Ora, ka prekur majat e suksesit. Por, përveçse nga ne shqiptarët, ajo adhurohet edhe nga yjet e Holywood -it.

E një ndër këngëtarët me famë botërore që e pëlqen Rita Orën është Miley Cyrus. Kështu, në një postim që Rita ka bërë profilin e saj të Instagramit, ku shihet se ajo ka publikuar hitin e saj “Anywhere”, mes shumë komenteve dashamirëse është edhe ai i Miley.
Postimi i Rites

Kjo e fundit shkruan se kjo këngë është himni i këtij dimri.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb