Ajo ka qenë pjese e kopertinave më shumë se çdo modele tjetër, por kjo kopertinë është një nga ato që se prisnim. Në numrin e parë të revistës ‘Officiel’ spanjoll, shfaqet një vajzë e vogël me flokë të kuqe dhe fytyrë të qeshur.
’Kate e madhja’ titullohet kopertina e Kate Moss, top modeles pa kohë, të cilës revista i ka dedikon të gjithë setin fotografik. Ikonë e stilit dhe shembull për brezat, një yll i vërtetë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: