Kush jemi ne? Çfarë bëjmë e çfarë duam apo duhet të bëjmë? Kjo video tregon një këndvështrim objektiv, për mënyrën se si jetojmë dhe ku po shkon bota. Një cikël i mbyllur, teknologji dhe përsëritje e të njëjtave rituale, por pa vlerësim për njeriun. Një video që do ndryshojë perceptimin tuaj…


(m.k/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: