Miku i këngëtarit Luiz Ejlli, Mario Deda ka folur për konkurrentin më të përfolur të këtij edicioni të BBV.

Duke filluar nga takimi me Kiarën pas daljes së saj jashtë shtëpisë së BBV, tek mbajtja e Instagramit të Luizit dhe deklaratat e Meridianit në emër të tij, Mario i është përgjigjur ndjekësve duke zbuluar detaje.

Ata kanë treguar se janë takuar me Kiarën dhe se ajo është e dashuruar marrëzisht pas Luizit, ndërsa ky i fundit, po e përdor Jorin aktualisht për strategji brenda lojës dhe jo për flirt si përflitet në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Lidhur me çështjen e Instagramit të Luizit, Mario shkruan se “prandaj ka lëshuar një prokurë, sepse dikush tjetër po ja mban peng dhe s’po ia dorëzon, as atyre që ka autorizuar me vetëdije të plotë Luizi”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb