Ka nisur mbledhja e Kryesise se Partise Demokratike.

Burime për Balkan Web bëjnë me dije se Basha është shprehur ne mbledhje se ata që nuk kanë ardhur ndihen të vetëshkarkuar.

“Te pranishem 25, kemi kuorum. Presim zotin Gjana se po vjen, te tjeret nuk kane ardhur se ndihen te veteshkarkuar. Tubimi i sotëm pas shpalljes non grata të zotit Berisha. Ka indicie për shkelje të ligjit, falsifikim i vulës, logos”- shprehet ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: