Kuvendi i Kosovës nuk arrin konsensus për zgjedhjen e presidentit
të republikës.  Votimi  dështoi  2 herë.
Seanca shtyhet për të dielën në orën 17:00

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb