Zbardhen emrat e deputetëve që marrin pjesë sot në Kuvendin Kombëtar të thirrur nga kryetari i PD-së, Lulzim Basha.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar për BalkanWeb emrat e 9 ligjvënësve të djathtë që marrin pjesë në këtë organizim të demokratëve që po mbahet në pallatin e sporteve ‘Asllan Rusi’, duke iu përgjigjur kështu ftesës së Bashës.

DEPUTETËT PJESËMARRËS
1. Lulzim Basha
2. Oriola Pampuri
3. Andia Ulliri
4. Merita Bakiu
5. Kreshnik Collaku
6. Flutura Açka
7.Ori Nebiaj
8. Eralda Bano
9. Arbi Agalliu
10. Selaudin Jakupllari

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb