Ka nisur me debate seanca e sotme plenare e Kuvendit.

Teksa në foltore zuri vend kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ky i fundit sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama.

Berisha: Ky procesverbal përmban gjuhën e një ordineri e cila është e denjë vetëm atë që ka si moral dhe si psikologjinë, moralin dhe psikologjinë e xhelatëve paraardhës të tij.

Felaj i ndërpret fjalën: Nëse procesverbali është zbardhur korrekt, atëherë quhet i miratuar. Nëse nuk është zbardhur korrekt…Rregullorja e Kuvendit është e qartë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: