Kuvendi ka rrëzuar në fund të seancës së sotme dekretin për “Prokurimet Publike”.

Ky dekret i rikthye në Kuvend për shqyrtim nga Presidenti Ilir Meta.

Ndërkohë, është shtyrë me 3 muaj afati i komisionit për raportin e Dick Marty.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb