TIRANE
Edhe pse i izoluar brenda shtëpisë së Big Brother Vip, mesazhet e dashurisë të Donaldit për Beatrixën nuk mungojnë.

“Që të shohësh ylberin duhet të presësh shiun. Qëndro e fortë dashuria ime”, shkruhet në postimin e fundit të Donaldit në ‘Instagram’, që deri më tani dimë se menaxhohet nga Romeo.

Të jetë ky një mesazh i kërkuar nga Donaldi për të mbështetur Beatrixën? Këtë nuk e dimë! Megjithatë gjatë këtyre ditëve, Donaldi e ka treguar frikën e përplasjes së Beatrix me komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: