Një ngjarje e rëndë është shënuar një ditë më parë në Greqi ku një studente 21-vjeçare është përplasur nga një automjet, i cili më pas është larguar duke e lënë atë në rrugë.

Mediat greke shkruajnë se shoferi ka qenë një 30-vjeçar shqiptar, i skeduar më parë nga policia për drogë.

Në momentin e aksidenti ai ka qenë në makinë me një vajzë, ndërsa më pas e ka braktisur mjetin. Sakaq, policia mbetet në kërkim të tij, ndërsa studentja greke është në luftë me jetën pas plagëve të rënda që mori.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb