Gjithmonë kemi parë figura ikonike të veshin xhinse të zbukuruara. Në pranverën e vitit 2022, mjafton të vëzhgoni pasarelat e shtëpive të famshme të modës për të kuptuar se po rikthehet trendi i viteve 2000. Xhinset të zbukuruar me gurë dhe qëndisje kanë qenë të pëlqyerat e yjeve të asaj kohe si Britney Spears dhe Christina Aguilera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Tani është koha t’i shohim të përshtatura me epokën moderne. Ashtu si në vitet 2000, xhinset e zbukuruara tani janë të ulëta dhe në një linjë të relaksuar. Vogue studioi dizenjot nga pasarelat e Isabel Marant, Blumarine dhe Dolce & Gabbana dhe propozon kombinimet që do të adoptojmë në pranverën e 2022. Hidhini një sy modeleve të mëposhtme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: