Kylie Jenner është pjesëtarja e parë e familjes Kardashian që tejkalon shifrën e 200 milionë ndjekësve në Instagram. Këtë shifër rekord 23 vjeçarja e ka arritur mbrëmë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Kylie ka konkurrencë të madhe në familje pasi motrat e saj janë po ashtu shumë të famshme dhe me shumë ndjekës.

Kendall pason Kylien me 141 milionë ndjekës, Khloé Kardashian me 122 milionë dhe Kourtney Kardashian me 103 milionë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb