Ajo është një nga femrat më seksi në botë dhe këtë e ka treguar edhe me fotot e fundit. Kylie Jenneri ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale, teksa pozon me bikini nga një vend misterioz.

Anëtarja e klanit Kardashian ka dëshmuar edhe nje herë se mbetet një nga femrat më të bukura. Me bikini ngjyre pjepri Jenner ka treguar format seksi buzë një pishine.


Në vetëm 6 orë, Kylie ka marrë pothuajse 10 milionë pëlqimeve në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: