Kylie Jenner ka treguar edhe njëherë asetet e saj në bikini nga karantina.
Ajo e ka postuar pothuajse përditë foto të nxehta nga vetizolimi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kylie edhe sot ka zbavitur 177 milion fansat e saj në Instagram duke postuar foto provokuese dhe seksi.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians (22 vjeç) duket e jashtëzakonshme me bikini duke treguar edhe njëherë format e saj të jashtëzakonshme.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: