Kylie Jenner vazhdon të provokojë. Këtë here anëtarja e klanit kardashian ka postuar në Instagram një foto provokuese ku nxjerr në pah të pasmet e saj seksi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Fotoja pa dyshim ka marrë shumë komente dhe zemra nga fansat e saj në rrjetin social.

Kujtojmë që Jenner po kalon disa dite pushime dhe ndërkohë zbavit fansat me foto hot.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb