Për të festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj Kylie Minogue i ka dhuruar fansave një foto bardhë e zi të saj kur ishte fëmijë, e qeshur dhe me gërsheta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

’Shumë falenderime për mesazhet tuaja të urimit. Dëshira ime është t’ju tregoj të gjithëve dashurinë time!

Në mënyrë të veçantë familjes time. Dashuria juaj dhe bujaria juaj më bëjnë të ndjehem mirë çdo ditë’, ka shkruar ylli i pop-it në Instagram.

Në moshën 52-vjeçare këngëtarja e famshme shfaqet më në formë se asnjëherë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb