TIRANE

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri ku bënte të ditur se po ndahej nga bashkëshortja e tij.
Ai shkroi në Instagram se lidhja me partneren Graciela Pashaj ka përfunduar dhe se ata nuk fuksiononin më me njëri-tjetrin. Çifti së bashku kanë një vajzë 2 vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Estia.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Edhe pse fundvit, gjej lartësinë shpirtërore për të falënderuar cdo moment të bukur dhe të vështirë të kaluar së bashku! Kam bindjen e plote se do funksiojmë më mirë pa njeri tjetrin! E kemi pasur fatin dhe mundësinë me mijeëra herë për të kaluar barrierat e jetës, por ndonjeëherë gjërat nuk shkojnë ashtu sic ne i mendojmë! Kështu që nuk mbetet tjetër , veçse të të uroj çdo të mirë të mundshme tani e tutje!”- shkruan këngëtari shqi[tar në Instagram.

Ndërkohë këngëtari duke lënë pas një histori dhe si për të larguar mërzitjen dhe stesin e ditëve të fundit , ka shkuar në Ishujt Maldive. Prej andej, poston edhe këtë foto ku shkruan: ‘Përshëndetje nga ana tjetër e botës’.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb