Cili është sekreti i Lady Gaga-s për të qëndruar në formë? Joga. Popstaria e famshme ka filluar një kurs intensiv për të djegur kaloritë e tepërta. Ajo shfaqet së bashku me instruktorin e saj duke kryer seanca joge të cilat e lejojnë që të mos heq dore nga picat që ajo aq shumë i pëlqen. Si gjithnjë ekstravagante në shijet e saj Gaga ka gjetur një mënyrë bio për të qëndruar në formë.

 

(e.sh/balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb