Dy bulldogët e Lady Gagas janë kthyer në shtëpi.

Bulldogët e dashur francezë të Lady Gaga, Koji dhe Gustav janë kthyer, pasi Walker qeni tjetër i saj u qëllua në gjoks duke u përpjekur për të shpëtuar qentë në Hollywood, shkruan TMZ.

  • foto galeri
  • foto galeri

Burimet e zbatimit të ligjit thanë për TMZ se një grua i ktheu qentë të premten në mbrëmje në një stacion LAPD.

Thuhet se qentë ishin të padëmtuar dhe janë ribashkuar me ekipin e Gagas.

Burimet zbuloojnë se gruaja duket të jetë një samaritan e mirë dhe pretendon se i gjeti qentë dhe i solli. LAPD po vazhdon të hetojë dhe ata që gjuajtën me armë janë akoma të lirë.

Burime pranë Gagas tregojnë se ajo qau me “lot gëzimi” kur mori lajmin.

Tani është e paqartë nëse dhe kur gruaja do të shpërblehet me 500,000 dollarë të ofruara nga Gaga për kthimin e qenve.

TMZ zbuloi historinë kur dy këlyshë të Gagas u rrëmbyen të mërkurën mbrëma, kur hajdutët u përballën me qenin e saj dhe e qëlluan atë.

Lady Gaga, e cila ishte në Romë duke punuar për një film të ri në atë kohë, ofroi 500,000 dollarë për kthimin e qenve, pa bërë asnjë pyetje.

Në këtë sulm u qëllua edhe shëtitësi i qenve të Gagas, i cili më pastaj u dërgua në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: