Takat shumë të larta kanë qenë gjithmonë pjesë e stilit të Lady Gaga, që në fillim të karrierës së saj. prej disa kohësh u menduar si ylli i muzikës kishte hequr dorë nga këpucët me taka shumë të larta dhe ishte përshtatur me një stil më komod. Por në prezantimet e fundit është vënë re një tendencë e re nga ylli i pop-it, një shenjë që na bën të mendojmë që këngëtarja i është kthyer sërish stilit të saj të dikurshëm.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në New York Gaga është fotografuar me këpucët e saj super të larta, qershia mbi tortë e look-ut të saj sa elegant dhe provokues.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb