Lady Gaga shfaqi fizikun e saj në Instagram me bikini tërheqëse të mërkurën.

Superylli 35-vjeçar doli nga pishina në shtëpinë e saj në Malibu, me vlerë 24 milion dollarë, në një majë të vogël në formë ylli dhe një palë funde me fije, shkruan Daily Mail.

‘Little starZ’, mbishkroi këngëtaren e Pokerface, duke iu referuar pjesës së saj unike të bikini që mezi i mbulonte gjoksin e saj të bëshëm.

Ajo vishte flokët e saj brune të stiluar në një updo dhe të siguruar me një kapëse, ndërsa një palë hije cateye mbështetej në hundën e saj.

Këngëtarja bleu pronën prej gjashtë hektarësh në 2014 për një shumë prej 24 milion dollarësh, me shtëpinë e stilit mesdhetar pa pamje nga plazhi Zuma nga një pikë e përparme në majë të greminës.

Për klipin e shkurtër, i cili u nda me 48.3 milion ndjekësit e saj të Mërkurën pasdite, Gaga doli nga uji me duart e saj të vendosura pas kokës së saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: