Lady Gaga u shfaq “e panjohshme” në një video të fundit që ajo postoi në TikTok, me audiencën e saj e cila ka reaguar.

Këngëtarja e njohur ka postuar një klip të shkurtër në llogarinë e saj personale për të promovuar linjën e saj të kozmetikës, HausLabs në sfondin e muzikës “Princess Diana” nga Ice Spice dhe Nicki Minaj.

Në të ajo duket disi… ndryshe nga ylli që njohim, pasi përveç lëkurës së saj, e cila nuk duket se ka as më të voglin defekt, tiparet e saj duken të ndryshuara.

Të bëjnë përshtypje mollëzat e saj, të cilat e bëjnë fytyrën e saj të duket më e hollë. Disa besojnë se ky ndryshim është për shkak të një lloj ilaçi, ndërsa të tjerë thonë se mund të jetë për shkak të humbjes së peshës së saj për nevojat e filmit “Joker 2”.

@ladygaga

These NEUTRALS are HOT LIKE THIS RECORD 💄💋 @HausLabs (Grrrrrrr…I’m wearing maple matte 😉)

♬ Princess Diana – Ice Spice & Nicki Minaj

Komentet nën video vërshuan lumë, siç pritej, me ndjekësit e saj duke thënë se “kjo grua nuk i ngjan aspak Lady Gaga-s”.

“A ka mundësi që kjo të mos jetë Lady Gaga? Përndryshe ndihem sikur jam i çmendur ”, ka shkruar njëri, ndërsa i dyti thotë : “Ky është një version tjetër i Miley Cyrus”, e cila duket si ylli i tyre i preferuar. “Ajo duket si dikush që ngjan disi si Lady Gaga”, ka shkruar një tjetër në komente, ndërsa të tjerë shtojnë: “Mendja ime po vrapon të vendos nëse kjo është Miley Cyrus apo Lady Gaga”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mirëpo, ka pasur edhe nga ata që kanë nxituar ta mbështesin, duke deklaruar se këto komente janë “të cekëta dhe çnjerëzore”. Madje ata theksuan se ndryshimi në fytyrën e saj është për faktin se ajo ka humbur shumë peshë për rolin e ri. “Ajo ka humbur peshë për rolin e saj në filmin ‘Joker’ dhe kjo duket në video. Ju gjykoni shume shpejt”, ka shkruar dikush nën video.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: