Incident, fatmirësisht pa pasoja të rënda, gjatë një prej koncerteve të fundit të Lady Gaga në L;as Vegas.


Ylli i pop-it po performonte në krahë të një fansi, i cili humbi ekuilibrin duke rënë në skenë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

E ndërsa video e xhiruar është ndarë në rrjetet sociale duke u bërë virale, në Instagram Miss Germanota tregon foto me tanga.

Një episod jashtë programi që mund të ishte transformuar në diçka më shqetësuese, por për fat pas rënies në skenë, ylli i muzikës u ngrit menjëherë për të vazhduar performancën.

Në profilin e saj Instagram ndërkohë Lady Gaga ka ndarë disa foto ku relaksohet në një pishinë me maskën në fytyrë, çorape rrjete dhe mbathje tanga. Një grua e vërtetë si gjithmonë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb