Nga grupi shumë i njohur K-Pop Blackpink tek Elton John dhe Ariana Grande.
Janë disa nga të famshmit featuring të ‘Chromatica’, albumi shumë i pritur i Lady Gaga, e cila disa orë më parë zbuloi listën e 16 këngëve mes të cilëve edhe këngën kryesore ‘Stupid Love’.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Disku, i gjashti në studio i yllit të pop-it do të dilte në 10 prill, por emergjenca e koronavirusit ka detyruar shtyrjen e datës së daljes, që ende nuk është zbuluar.

Ja lista e plotë me këngët e publikuara në rrjetet sociale të këngëtares.
1. Chromatica I
2. Alice
3. Stupid Love
4. Rain on Me featuring Ariana Grande
5. Free Woman
6. Fun Tonight
7. Chromatica II
8. 911
9. Plastic Doll
10. Sour Candy featuring Blackpink
11. Enigma
12. Replay
13. Chromatica III
14. Sine From Above featuring Elton John
15. 1000 Doves
16. Babylon

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb