E bukur, e nxehtë, Laetitia Casta ka postuar në Instagram një foto shumë erotike, e veshur me një recipet transparent që zbulon më shumë seç duhet. Rregullat social janë të rrepta, por me mënyrën e përdorur me mjeshtëri ajo arrin t’ia dalë duke i dhuruar ndjekësve të saj një pamje nga gjoksi i saj. Bëhet fjalë për një foto për revistën ‘Numero’ që e mrekullueshmja 43 vjeçare, e tregon me krenari për fansat e saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Laetitia, në faqen e saj social, di si të jetë sensuale. Këtë herë ajo e kaluar vetveten, duke ndarë një foto artistike por që edhe tregon shumë.
Në 27 vite karrierë, Casta ka bërë të gjithë botën të ëndërrojë me bukurinë e saj të sofistikuar.

Që kur prezantoi ‘Festivalin e Sanremos’, së bashku me Fabio Fazio në 1999 ajo ka hyrë në zemrën e të gjithë italianëve. Por edhe ajo e ka Italinë në zemër, sepse ka qenë për shumë kohë e lidhur me një italian, Stefano Accorsi, me të cilin ka dy fëmijë, Orlando dhe Athena (por edhe Sahteene, vajzën që ka me ish të fejuarin Stéphane Sednaoui).
Që prej 2015 ajo ka qenë e lidhur me aktorin francez Louis Garrel, që tani është bashkëshorti i saj.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb