Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në nje pallat ne lagjen “8 Shkurti” ne Fier.

Gazetari Ervis Kuci raporton për “BalkanWeb” se lenda plasese eshte vendosur ne deren e nje banese ne katin e  4. Shperthimi eshte degjuar ne te gjithe zonen. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: