GRAMSH

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Gramsh, ku një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë.

Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Poroçan-Gramsh. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Shkëlzen Henkoja për ‘BalkanWeb’.

I plagosur ka mbetur drejtuesi i fuoristradës tip “Land Rover” me emrin Kodhel Qefa.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb