Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Lezhë. Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për BalkanWeb se në aksident janë përplasur një kamion dhe dy motorë me drejtues kroate, si dhe një fuoristradë.

Si pasojë e përplasjes 2 persona janë dërguar drejt spitalit të Traumës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb