ORIKUM

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Qafën e Llogarasë.

Automjeti ”Passat” ka përplasur një biçikletë teksa viktimë ka mbetur drejtuesi i saj. Nuk dihet ende identiteti i viktimës .

Policia dhe grupi hetimor ndërkohë ndodhen në vendin e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb